יבוא ושיווק מוצרים למנעולן

הדרכות מקצועיות

תמיכה טכנית

כנסים והשתלמויות


פתרונות מתקדמים למנעולנים

החברה הינה נציגה בלעדית של KEYLINE איטליה, המובילה בעולם בייצור גלמים ומכונות לשכפול מפתחות לתחום הבית והרכב.
כמו כן, מייבאת החברה את מוצריהם של טובי היצרנים בעולם בתחום האימובילייזר לרכב, ביניהם: AUTEL, SUPERVAG, LOCKDECODERS ועוד,
ומשווקת את מוצריהם של היצרנים המובילים בישראל, כגון: רב"ח, מולטילוק, YALE ועוד.
החברה מקנה מגוון פתרונות מתקדמים למנעולנים מובילים בתחום הרכב והבית ונותנת שירות מקצועי בתחום מעל 20 שנה.
במוצרים שלנו תוכלו למצוא מכונות לשכפול מפתחות, מכשירי קידוד לרכב, שלטים לרכבים/שערים, מכשירי פריצה, גלמים, מנעולים, צילינדרים ועוד... 
 

איזה ציוד דרוש למנעולן מתחיל?

כשאנו מקבלים פניה ממנעולן מתחיל המבקש לרכוש את הציוד הבסיסי לתחילת העבודה, נברר תחילה האם יעסוק המנעולן בשירות בתחום הרכב או רק בתחום הבית. מנעולן שבוחר לעסוק בשני התחומים אנו נמליץ לו על הציוד הבא: 
- מכונת שכפול מפתחות ממוחשבת, רצוי לבחור במכונה שביכולתה לשכפל גם מפתחות משוננים וגם מפתחות חריטה (תעלות), לדוגמא: GYMKANA 994 של חברת Keyline, איטליה. 
- שתי מכונות שכפול מפתחות מכאניות, האחת משכפלת מפתחות שיניים והשנייה משכפלת מפתחות חורים ותעלות (חריטה)
- מכשיר קידוד שולחני 
- מכשיר קידוד Autel im608 - OBD
- תוכנות רלוונטיות למכשירי הקידוד
- גלמים לשכפול מפתחות, שלטים, מכשירי פריצה, מנעולים, צילינדרים ועוד. 
* רשימה זו רלוונטית הן למנעולן בעל החנות והן למנעולן הנייד. 
 

מה כולל ציוד למנעולנים? 

מכונות שכפול, תוכנות, ציוד לפריצת מנעולים, שלטים לרכבים ולשערים,  צילינדרים, מנעולים, גלמים ועוד, זהו רק חלק מרשימת הציוד הדרוש למנעולנים. בשיווק חגי אנו מחזיקים את מכלול הציוד המקצועי למנעולן ומקנים פתרונות מתקדמים למנעולנים בארץ. 
 

מהם היתרונות של ציוד מקצועי למנעולן? 

כלים למנעולן כוללים ציוד יקר ובעל ערך, חשוב לוודא שלמוצרים יש אחריות, עדכוני תוכנות ושירות המספק תמיכה וליווי טכני. בשיווק חגי ערכים אלו הינם מאבני הדרך של החברה וזהו הערך המוסף בקניית ציוד מקצועי למנעולן מספק מקצועי. המוצרים שאנו מחזיקים איכותיים, מהטובים בעולם בתחומם וכאמור, באים יחד עם השירות המקצועי שניתן רק ללקוחות החברה. 
 

אילו חברות בעולם מייצרות מוצרים מובילים בתחום המנעולנות? 

כאמור, Key-line המייצרת את מכונות השכפול הטובות בעולם, AUTEL שמייצרת את מכשירי הקידוד ומכשירי אבחון תקלות (דיאגנוסטיקה), LockDecoders שמייצרת מכשירי קידוד ומפתחת תוכנות תואמות , SPVG שמייצרת תוכנות לקבוצת VAG, LISHI שמייצרת מכשירי פתיחת רכבים, JMD שמייצרת מכשירי קידוד שולחניים, The Diagnostic Box שמייצרת תוכנות לקידוד מפתחות, KEYDIY שמייצרת שלטים ומכשירים תואמים להכנת שלטים ועוד. 
 

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים ציוד למנעולן בחנות מקצועית? 

חשוב לבחור את המכשור שיודע להתעדכן מעת לעת, שיש לו אחריות, המשכיות, תמיכה והדרכה. בשיווק חגי אנו מחזיקים מחלקה נפרדת ומקצועית המספקת פתרונות מתקדמים למנעולנים בניהולו של אייל בן אבו, המתמחה במשך כ10 שנים בשכפול מפתחות ובתחום האימובילייזר באופן נרחב ומקצועי.  אייל מבקר בתערוכות בעולם, בקשר עם החברות הטובות בעולם בייצור מכשירי קידוד ותכנות מפתחות אימובילייזר, מביאם לארץ ומשווק לקהל לקוחותינו הקיימים והמצטרפים. אייל מספק שירות, תמיכה, הדרכה וליווי לכל אחד מלקוחות החברה ועומד עימם בקשר רציף מזה שנים רבות. 
 

טיפים לרכישת ציוד מקצועי למנעולנים? 

שוב, נושא האחריות והעדכונים חשוב, בדוק נתון זה בבואך לרכוש ציוד מקצועי למנעולן. כמו כן, נושא השירות והתמיכה שהוזכר כאן לעיל רבות, אין להקל בו ראש וחשוב לבחור את הגורם הנכון שיתן לך מענה מקצועי בעת הצורך, בעת תקלה או שאלה. 
אנו ממליצים להצטרף לקבוצות פייסבוק של מנעולנים בארץ, להיות חברים בפייסבוק של שיווק חגי שמעלה תכנים מעת לעת ולקבוצות הווטסאפ שלנו בהן אנו מודיעים על מוצרים חדשים, מלאי, עדכונים ועוד. 

לסיכום, ספק מקצועי ומוצרים איכותיים מהווים את הקנייה הטובה והבטוחה עבור המנעולן, אנו מזמינים אותך ליצור קשר ישירות עם אייל, בטלפון:  052-4674140 לתיאום מועד פגישה באולם התצוגה שלנו בהר טוב או בבית העסק שלך. בהצלחה!  לקבלת מידע או לתיאום פגישה עם סוכן השאירו פרטים ונחזור בהקדם