PROMAX

פרומקס הינו מותג הבית של החברה, אשר מאגד תחתיו סדרת מוצרים נבחרים הכוללת מגוון רחב של מוצרי ייבוא באיכות גבוהה ומוקפדת. 
לקוחותינו נהנים מקשת רחבה של מוצרים שימושיים וטובים, ברמת מחירים הוגנת ותחרותית ובמגוון רחב של פתרונות לצרכן. 
אנו שמחים להציג בעמוד זה נגיעה ממגוון המוצרים הרחב שהסדרה כוללת ומזמינים אתכם להתרשם מהמבחר השלם בקטלוג חידושים 2020 ובקטלוג המלא של החברה

 
 
 
 

שילוט מקדם מכירות בחנויות

לקוחותינו נהנים משילוט ייצוגי מקדם מכירות במרחב העסקי של בעל החנות.
שילוט פנים או חוץ בהתאם למידות בבית העסק של הלקוח, מעוצב בקפידה בגוונים מאירי פנים, מופק במלואו על ידי שיווק חגי.
השילוט כולל את סמליל בית העסק של הלקוח לבקשתו, משפר את נראות החנות ותורם לעידוד ולהגדלת מכירות.

 

חייג לנציג מכירות 052-5352800

ווטסאפ



מותג הבית PROMAX

כשפיתחנו את המותג לפני כ15 שנה, ראינו לנגד עינינו את מה שאנו רואים כיום. קשת רחבה של מוצרים טובים, ברמת מחירים הוגנת ותחרותית ובמגוון רחב של פתרונות לצרכן. רצינו שבעל החנות שמחזיק את מוצרי PROMAX ומציע אותם ללקחותיו יכיר את המוצרים מקרוב, יזהה אותם בקלות וידע שלמוצרים אלו ששיווק חגי מפיצה, יש "אבא ואמא". וכך היה. בחלוף השנים סדרת מוצרי PROMAX הלכה והתרחבה, עם הזמן נוספו עוד ועוד מוצרים טובים ואיכותיים, אשר ביחד מרכיבים את המכלול השלם. המוצרים המשוייכים לסדרת PROMAX נבחרים בקפידה, נבחנים ונבדקים על ידינו, אנו מכירים את הספקים באופן אישי ומבקרים במפעליהם מעת לעת.
 

אילו מוצרים מציע המותג PROMAX?

שיווק חגי מציעה אלפי פריטים תחת המותג PROMAX בתחומים רבים ומגוונים, כגון: מחזיקי מפתחות רבים, מוצרי נעילה מסוגים שונים, צילינדרים, ידיות דקורטיביות ואחרות, סדרה איכותית של מחזירי דלת, קופות משרדיות, ארונות למפתחות, תיבות דואר יפות, כספות מכאניות ואלקטרוניות, אביזרי בטיחות לילדים, מוצרים לוילונות, מבחר רחב של קולבים, דבקים איכותיים, חוטים, חבלים וגלגלים, אמצעי עיגון, סדרה יפה של תומכים ורגליות לרהיטים, תומכי מדף, פרזול לאלומיניום, מוצרי פרזול רבים באריזות בליסטר, פסי איטום לדלתות, פרזול כללי ועוד מוצרים רבים ומגוונים.
 

מקסימום פתרונות לבית

"מקסימום פתרונות לבית" היה הסלוגן הנבחר שהוצמד למותג, מתוך התפיסה הכוללת לאפשר לצרכן להנות ממקסימום מוצרים שימושיים, טובים ואיכותיים בסביבת המרחב הביתי. השימוש במילה מקסימום מהווה את ההמשכיות של הסדרה ואת ההתפתחות המתמדת שלה לאורך השנים. תמיד מתווספים מוצרים חדשים, אחרים, מתחדשים, מתחלפים ומתעדכנים בהתאם לצורך ובהתאם להמלצת ובקשת לקוחותינו.
 

מדוע מומלץ לבחור במוצרים של חברת PROMAX?

על שאלה זו אפשר לענות משני היבטים, האחד – בעל העסק שבוחר במוצרי PROMAX מקבל מענה רחב למגוון גדול מאוד של מוצרים המבוקשים בחנותו ע"י הצרכנים, המוצרים איכותיים ובכך מוקנה לו שקט במכירה, כמו כן, בכל מקרה תמיד ידע ממי קנה את המוצר ולמי לפנות במקרה הצורך בצורה הקלה והפשוטה ביותר. יחד עם זאת, הצרכן נהנה ממוצרים איכותיים וטובים וברמת מחירים הוגנת, המוצרים עונים לשביעות רצונם של מרבית הצרכנים ובכך כל הצדדים מרוצים.
 

אריזת המוצרים

אנו מאמינים שתצוגה נכונה של המוצרים מקדמת מכירות בחנות של בעל העסק וחושבים שנכון להשקיע בכך עבור לקוחותינו. מחלקת הגרפיקה שלנו מקדישה השקעה מרובה בפיתוח ובעיצוב האריזות. במלאכתנו זו אנו מקפידים על הנגשת מקסימום המידע בצורה ברורה וקריאה על גבי האריזה, על מנת לאפשר לצרכן התמצאות קלה בין המוצרים בחנות. מרבית המוצרים מגיעים באריזת בליסטר עם חור מתאים לוו תלייה על לוח מחורר הנפוץ בקרב החנויות.
 

מדוע שיווק חגי משקיעה בסטנדים ייעודיים למוצרי PROMAX?

מוצרים רבים שאינם ארוזים בבליסטר ואינם מוצגים על לוח מחורר עשויים "ללכת לאיבוד" בין אלפי הפריטים בחנות ואנו מציעים לכך פתרונות. אנו מקדישים מחשבה רבה בעיצוב ופיתוח סטנדים ייעודיים המותאמים למוצרים השונים על מנת להיענות לצורך זה. בין הסטנדים ישנם סטנדים ייעודיים למחזיקי מפתחות, סטנד לכספות, סטנד מנעולי PROMAX, סטנד לדבקים מובחרים מתוצרת חברת PRATLEY, סטנד לסוגים השונים של גלגלים, סטנד למוצרי עיגון, סטנד למספרים ואותיות לדלת, סטנד לשרשראות, חבלים, תומכי מדך, ועוד. כמו כן, קיימים בחברתנו גם סטנדים לגלמים לשכפול מפתחות השייכים למחלקת שכפול מפתחות המובילה והמקצועית בארץ שהחברה עוסקת בה.
 

מהם היתרונות בקניית מוצרי PROMAX?

מגוון רחב תחת קורת גג אחת, מוצרים שימושיים ואיכותיים בנראות טובה, אריזות מוקפדות ומעוצבות, תצוגה ייעודית מעודדת מכירה, אחריות ורמת מחירים הוגנת הן ללקוח בעל העסק והן לצרכן, כל אלו מהווים את הבחירה הנכונה במוצרי PROMAX.
 

PROMAX מותג רשום

המותג PROMAX הינו מותג רשום ברשם החברות ומוכר לשימוש בלעדי ע"י חברת שיווק חגי בלבד. אנו שומרים על נראות ייצוגית ומכובדת של המותג ומקפידים להפיצו בקרב לקוחותינו בצורה אחראית ומבוקרת.
 

שילוט מקדם מכירות בחנויות

לקוחותינו נהנים משילוט ייצוגי מקדם מכירות בתחומי בית העסק שלהם, שילוט שמביא למודעות הצרכנים את המחלקות השונות הקיימות בחנות. השילוט מותאם הן כשילוט פנים והן כשילוט חוץ ובכך תורם לקדם מכירות גם של העוברים ושווים בקרבת בית העסק. השילוט מעוצב בקפידה ומופק על ידי שיווק חגי, כולל את סמליל בית העסק של הלקוח לבקשתו, משפר את נראות החנות ומסייע להגדלת מכירות. דוגמאות לשילוט ניתן לראות כאן.

לסיכום, ספק מקצועי ומוצרים איכותיים מהווים את הקנייה הטובה והבטוחה עבור הטמבוריה, חנות חומרי הבניין, האספקה הטכנית והמנעולן, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם חברתנו בטלפון: 02-9925992 לתיאום מועד פגישה באולם התצוגה שלנו בהר טוב או בבית העסק שלך. בהצלחה! 

לקבלת מידע או לתיאום פגישה עם סוכן השאירו פרטים ונחזור בהקדם